Triocatering & Bar
Witamy na naszej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Na skróty:
Imprezy okolicznościowe

Zobacz ofertę
Catering

Zobacz ofertę
Posiłki regeneracyjne

Zobacz ofertę

Imprezy okolicznościowe

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową organizacją i obsługą imprez okolicznościowych tj. wesel, komunii, styp, spotkań integracyjnych.

Zorganizowaliśmy setki imprez, chętnie zorganizujemy kolejną - dla Ciebie.

Zobacz nasze menu

Catering

Kilkuletnie doświadczenie w przygotowaniu przyjęć cateringowych, pozwala nam idealnie przygotować niemal każdy poczęstunek, a subtelna i profesjonalna obsługa zapewni uczucie komfortu.

W celu poznania szczegółowej oferty na usługi cateringowe zapraszamy do kontaktu

+48 508 383 445

Bar Triocatering

Zapraszamy do naszego baru na smaczne i pyszne jedzenie.

Szukaj nas na terenie dawnego Szpitala Wojskowego:
ul. Zygmunta Starego 20
44-100 Gliwice

Zobacz wskazówki dojazdu

Zobacz przykładowe menu

Posiłki regeneracyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku dostaw posiłków do firm przedstawiamy ofertę współpracy, proponując codzienne dostawy ciepłych, smacznych i wysokokalorycznych posiłków regeneracyjnych oraz profilaktycznych w korzystnych cenach oraz wysokiej jakości.

Oferujemy posiłki dla firm budowlanych oraz organizacji i instytucji pracujących zarówno na otwartym terenie jak i pracowników do biur oraz magazynów.

W zależności od zapotrzebowania, posiłki dostarczamy w termosach zbiorczych lub opakowaniach jednorazowych typu lunchbox.

Zapraszamy do współpracy.
Więcej informacji pod +48 501 606 242

Opinie

12
lat doświadczenia
270
posiłów dziennie
1329
imprez i cateringów
100%
statysfakcji
Z przyjemnością wpisujemy sie do Waszej Ksiegi Gości! Chcielibyśmy Wam bardzo podziekować za profesjonalną i przemiłą obsługe, zaskakujące pomysły, solidną organizacje i klimat , a pracownikom kuchni za przepyszne potrawy,(płonący dzik-super!!!!). Goście wesela bardzo zadowoleni, my również!!!!! JESTEŚCIE PROFESJONALISTAMI! Na pewno w dalszym ciągu bedziemy Was polecaa! DO ZOBACZENIA NA NASTEPNEJ IMPREZIE! WESELE- 21. O6. 2014
Serdecznie chcielibyśmy podziekowaa za zorganizowanie, pomoc i doradzanie w różnych przedziwnych pytaniach za cierpliwośa w ostatnich dniach przed weselem :) Obsługa na najwyższym poziomie zrobiła na nas wielkie wrażenie. Dziekujemy za ten wspaniały dzien i polecamy każdemu, który jeszcze sie zastanawia :) Pozdrawiamy i jeszcze raz DZIEKUJEMY!! Edyta i Marcin 21.09.2013r
Serdeczne podziekowania dla Panów z Trio Catering za przygotowanie czadowego wesela...Dziekujemy za pyszne jedzenie, którego było,aż sie stoły uginały... za profesjonalną obsługe...Nasi goscie byli pod wielkim wrażeniem (niektórym szczeki opadły:) Jeszcze raz serdecznie dziekujemy! :) Patrycja i Sebastian 29.09.2012
Kontakt

Kontakt

+ 48 508 383 445
+ 48 501 606 242

Napisz do nas maila triogastro@wp.pl

i śledź na Facebooku